| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am o tableta Allwiew Aldro Speed si cand am deschis-o ultima data jumatate de ecran era cu niste dungi colorate ca si cum era spart. Am incercat sa-i dau restart dar degeaba. Inca mai este in garantie dar credeti ca daca o duc la magazinul de unde am luat-o (Media Galaxy) o sa poata sa o repare? Si de la ce sa se fi stricat?
Funda!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| lola08 a răspuns:

Mie mi s`a intamplat cu laptop`ul.Are trei pete dar trebuie sa inlocuiesti ecranul.Cred ca ai lovit ecranul.Nu stiu sincer daca o sa-ti inlocuiasca ecranul pe gratis ca o sa zica ca este din cauza ta. happy

| ღArySოﺁℓεღ explică (pentru lola08):

Si daca trebuie sa platesc eu, aproximativ cat va fi?

| lola08 a răspuns (pentru ღArySოﺁℓεღ):

La laptop e vreo 4 milioane dar la tableta cred ca va fi mai ieftin deoarece e ecranul mai michappy

| ღArySოﺁℓεღ explică (pentru lola08):

Multumesc pentru ajutor happy

| lola08 a răspuns (pentru ღArySოﺁℓεღ):

Mi-a facut placere sa te ajut. Avem o problema comunawinking Si multumesc pentru fundita. :*Sper ca ti-am fost de ajutor happy