| blaackbutterfly a întrebat:

Am o tableta Apollo Quicky 701 si am internet cu RDS. Am si cablul in sine dar si stick de internet Digi Net Mobil. Problema este ca daca ma conectez la router, prin wireless, merge perfect, insa daca bag stick-ul in tableta sau cablul, nu merge. Am avut setarile facute insa le-am mai facut odata, ca sa fi sigura, dupa modelul acesta: http://www.orange.ro/....../iq/42744, insa la MNC am pus 05, ca am inteles ca asa este setarea pentru Digi. Insa tot n-am rezolvat nimic, nu merge. Ce pot sa fac sa-mi mearga internetul cu stick-ul Digi Net Mobile? Am nevoie neaparat! Va rog sa ma ajutati, credeti-ma ca am cautat peste toooot! Multumesc frumos!

P.S: Mentionez ca meniul tabletei este exact ca si in pozele din link-ul de mai sus! :D

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

La mine nu am facut nici o setare.
ce setari ai facut tu ai facut pentru Orange stick-ul de rds se auto seteaza pe tableta cel putin pe a mea asa s-a intamplat.