| didoyeneas a întrebat:

Hei..Am o tableta GoClever, si nu imi merge internetul pe ea..Am un stick de la digi cu internet..Ma ajuta cineva.,?

5 răspunsuri:
| gabyS98 a răspuns:

Trebuie sa activezi stickul daca nu este

| didoyeneas explică (pentru gabyS98):

Si cum il activez?

| gabyS98 a răspuns (pentru didoyeneas):

Pai cand ai luat stickul nu ti-a dat si un cd? ca trebuia sa-l instalezi de pe un cd

| Dxpro a răspuns:

Stick-ul este activat?

| Robert_Maryus_1990 a răspuns:

Stai sa iti explic. Aceasta problema am avut-o si eu, desigur un model diferit de tableta. Stick-urile de la digi nu pot activa netul pe tableta. Am fost la ei. Aceea doamna mi-a spus ca nu pot pune net pe tableta cu stick-urile lor si nu mai fabrica... Sfatul meu este sa incerci un stick de la Vodafone, Cosmote sau Orange. MULTA BAFTA :*