| Hrimiuc_Mada_1998 a întrebat:

am o tableta Samsung galaxy tab 2 10.1 de circa o luna. Pana acum nu am avut nici o problema, dar acum nu merge sa deschid nici o aplictatie si imi scrie " Pornire TouchWiz s-a oprit". Ce s-a intamplat? Ce sa fac ca sa mearga?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la notificari si apasa iconita pentru setari, apoi apasa pe "aplicatii" si mergi la sectiunea "toate". Acolo cauta "pornire touchwiz" si apasa pe el. Acolo vei vedea mai multe optiuni. Va trebui sa alegi "Sterge datele" (sau ceva de genul). Acum ar trebui sa mearga.

| Stefifanste a răspuns:

TouchWiz din cate stiu este launcher-ul.Am avut si eu probleme la S3 mini.Nu stiu ce sa faci dar iti zice asta rar sau des?

| Hrimiuc_Mada_1998 explică (pentru Stefifanste):

Foarte des. Si imi dispar aplicatiile din fundal, si apoi apar.Nu pot sa pornesc nici o aplicatie si nu pot sa fac nimic pe ea. Asa dintr-o data. Ieri chiar am folosit-o si a mers.