| blackheart26 a întrebat:

Am pe Instagram "Autentificarea in doi pași" iar acolo am primit niște coduri de conectare, se poate conecta cineva la contul meu dacă are parola? Sau are nevoie de acele coduri?

1 răspuns:
| Michaeel a răspuns:

Dacă are parola se poate conecta ușor. Scrie frumos @-ul, parola și se conectează. "Autentificarea in doi pași" este în caz ca ți-ai uitat parola și îți trimit ei un cod prin sms ori email ca să ți-o resetezi ori sa te conectezi din nou în cont.