| sylar2007 a întrebat:

Buna TPU

Am probleme cu laptopul.acum cateva ore am simtit un miros ciudat la laptop.totul mergea bine la el doar ca venea mirosul ciudat.de ce? nu era foarte fierbine(adica se intampla noaptea sa fie super fierbinte si nu am simtit niciodata nici un miros ciudat)si cineva mi-a spus mai de mult ca atunci cand se incalzeste prea tare pentru a nu se arde ceva in el laptopul se stinge singur, sau apare acel ecran albastru.de la ce ar putea fi mirosul? dupa ce am simtit acel miros l-am inchis, l-am tinut asa vreo 10 min apoi l-am aprins iar si nu se mai simte nici un miros.va rog ajutati-ma eu chiar dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca joci jocuri de asta cum ar fi mt2 wow... Leptopu nu-i pentru asa ceva