| anastasiamaria a întrebat:

am probleme la google! Am instalat jocuri de pe chrome web store si acum vreau ca sa imi sterg toate aplicatiile si vreau sa devina google la normal cum era la inceput!
Dau funda...

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Deschizi chrome si sus in dreapta sub x ai 3 linii dai click acolo>setari>pe partea stanga ai extensii, si le dezinstalezi
Mai poti sa dai reset, intri in setari si jos ai setari avansate dai click acolo dupa jos o sa ai resetati browserul

| anastasiamaria explică (pentru SouLIce):

Am uitat sa mentionez ca imi apare si o bara sus cu facebook, apps, youtube, etc.Cu fac sa o sterg definitiv?

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Ca sa dezactivezi bara de marcaje intri tot la setari si debifezi "aficati mereu bara de marcaje"

| anastasiamaria explică (pentru SouLIce):

Mersi! dar de ce doar eu pot intra pe facebook a vrut sa intre si o prietena dar nu a reusit scria ca email incorect dar l-am verificat si a scris de sute de ori.