| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.am probleme peste probleme.se intampla ceva anormal cu telefonul meusad. se stinge si se aprinde singur la cateva secunde.care ar fi cauza si cum as putea sa o remediez?
funda:X

Răspuns Câştigător
| kNut a răspuns:

Poate are joc de baterie (baga o bucata de hartie la ea sa steie teapana), poate e gata bateria laughing thinking

5 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Dul la un service sa-i faca o verificare. Daca gasesc ceva ce poate fi reparat o sa-ti zica.

| pwp a răspuns:

Du-te la magazinul de unde l-ai cumparat sa iti zica daca se mai poate repara!
daca e in garantie si mai bine happy

| TheAnonimGirl a răspuns:

E Nokia 5200

| TheAnonimGirl a răspuns:

Mentionez ca nu merge de aseara dupa ce am pus muzica pe el de pe laptop (HP 620)pentru prima data.sa fie asta problema?

| DestinyDD a răspuns:

Ce marca e telefonul tau si ce model?