| Gaby122 a întrebat:

Buna TPU . Am pus parola la un nokia x3 si nu o mai stiu. Cum pot sa o schimb sau sa o aflu?

Răspuns Câştigător
| vladlove123 a răspuns:

Trebuie sa te duci cu telefonul la service ca sa ti-l reseteze ei. funda?

1 răspuns:
| valiska10 a răspuns:

Te duci la firma pe care ai cartela ( de ex. daca ai la cosmote de duci la cosmote in magazit), si le spui ca ai uitat parola de la telefon si il dai sa vezi daca ei pot sa ti-l decodeze...au ceva ei... aparate parca nu stiu.si poate o sa mearga incearca sa faci asta ca poate til decodeaza