| crinulnegru a întrebat:

Am reinstalat iar Windows-ul si acum nu mai pot sa deschid fisierele pe care le aveam inainte pe el. De ce?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai fisierele alea sunt asociate unor programe probabil! Programele le-ai instalat?

Fisiere sunt mii, spuneti concret ce nu merge, sau va doare mana sa scrieti? Da vreti raspunsuri!

| itextrat a răspuns:

Probabil ca ti-ai schimbat userul si nu mai ai permisiuni de utilizare. Gasesti metoda de rezolvare aici: ...in-windows