| Adi36346346 a întrebat:

Am probleme cu fisierele DLL pe windows 10, am instalat mai multe aplicatii si jocuri iar atunci cand vreau sa le deschid imi spune ca lipsesc fisiere dll, nu le pot descarca pe toate manual ca sunt foarte multe. Am incercat cu mai multe aplicatii sa rezolv insa fara succes, ceva idei? P.S: Am reinstalat si direct x...degeaba!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.computerbase.de/downloads/systemtools/all-in-one-runtimes/
Cam astea sunt toate runtime-urile de ai nevoie

1 răspuns:
| IIIshaneIII a răspuns:

Asa patesti cand folosesti joace cracuite, oricum cauti pe net dll-ul lipsa il descarci si il pui in system 32 eu asa rezolvam