| SintSmekerulTpu a întrebat:

Buna TPU am reintalat windowsul pe pc si nu mi-a mers netu pana nu am facut o alta conexiune cu userul si parola de la net. De atunci cand intru pe pc nu merge netu pana nu scriu useru si parola de la net cum fac sa se conecteze automat fara sa mai scriu alea?

5 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Mai jos ai un tutorial perfect despre cum sa faci asta, cu poze: http://dan-blog.ro/conectare-automata-rds-in-windows-7.html.

| DanielPH a răspuns:

Bagi iar windows-ul apoi instalexzi driverele + NVidia. Dupa ce ai bagat nVIDIA nu mai iti trebuie conectiune manuala

| SintSmekerulTpu explică (pentru DanielPH):

Nu am driverele la pc si de unde descarc nVIDIA?

| DanielPH a răspuns (pentru SintSmekerulTpu):

De pe net, este gratis. Mi-s-a intamplat ceva asemanator.Am schimbat windows-ul si nu aveam net, am bagat Nvidia, si mi-a mers struna. Scrii nVIDIA pe net, descarci, o bagi in C si resoftezi windowsul.
Sau ai putea sa schimbi parola la net sau sa o scoti.
Dar recomand Nvidia.