| denysa15 a întrebat:

Buna TPU.am samsung S5230 si m-am trezit de cateva ori noaptea cu el blocat si pe ecran scria ca e conecat la pc ceva de genu...stie cineva ce se intampla? mentionez ca laptopu era stins si nu avea baterie iar netu era scos din priza si ca telefonul avea bluetooth-ul dezactivat.stiti ce are? ati patit si voi asa ceva? pentru ca at cand face asa mi se consuma si bateria aproape de tot.

Răspuns Câştigător
| Onutsu a răspuns:

Ciau
Daca s-a intamplat odata probabil s-o fii dereglat ceva nu e stress.Doar sa nu se repete happy Succes si ai grijahappy