| MaraMadalina1888 a întrebat:

Buna tpu.Am schimbat telefonul meu Samsung j5 2016 cu un Samsung a 40 am trecut toate conturile pe cel noi (mentionez ca nu am scos cartela din cel vechi) telefonul vechi s-a stins la 15% si nu a mai pornit, rămânea scrisul Samsung pe fundal negru apoi a apărut fulgerul. L-am lăsat 1-2 ore si s-a aprins.Nu stiu s-a facut ceva actualizare. Acum mi s-a scris din nou 11% si nu se mai aprinde deloc.Pur si simplu e ecran negru.Il am la încărcat i-am scos bateria dar nimic. Ce pot face?

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Ii faci de 6 saptamani! Astea-s telefoanele, al kilogram. Sunt programate soft sa se defecteze.