| VladMarian99 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Cine imi poate imprumuta (IMPRUMUTA) o unitate de Pc pana in luna aprilie sa imi dea un numar de telefon happy

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Daca e urgent suna la 112, e numar unic pentru urgente.

| xBlueLiGhTx a răspuns:

Crezi ca s-a intalnit hotul cu prostul? poate cutia de la unitate o imprumut...dar pc-ul in nici un caz
De unde stiu eu k imi schimbi piesele din el. La aceasta intrebare nici nu trebuia sa raspund.
Am un numar de telefon de la un nebun de la mine de pe strada, il suni si vezi daca are el sa-ti dea un pc pentru 1 jumate de an