| Stunt3r a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu nevoie de un script.
In ce consta acest script?
Deci am o pagina PHP cu tabel unde se afla servere de Counter-Strike si eu doresc sa fac un Buton sau o Aplicatie ceva pe site cu care oricine poate sa isi adauge Serverul de Counter-Strike in acea lista...
Cum pot face asa ceva?
Cine ma ajuta are FUNDA+VOT.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai faci niste textfield-uri (input type = text) in HTML, vezi ce valoare dai atributului name(ce va servi ca variabila pentru metoda POST de transmitere a datelor)
Apoi tine de MySQL sa salvezi asa ceva in tabele. E ceva foarte banal.
Inspira-te de aici:
http://w3schools.com/php/php_mysql_insert.asp

| Punkk_Okk_Best_Geo_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aero am si eu o intrebare
am un counter strike care am doar un servar apas find servar si ma conecteaza direct la ialomita dc?