| Imstrong a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o intrebare!
Are ceva daca cand imi instalez window'sul raman conectata la Facebook?
Funda.

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Cand iti instalezi windowsul, calculatorul pe care il instalezi nu va mai rula niciun program in afara de setup-ul windowsului.

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Cand se instaleaza sistemul de operare computerul nu trebuie sa fie conecta la internet/retea. Vei putea intra pe facebook dupa ce se reinstaleaza sistemul. Nu ai cum sa ramai conectata la facebook! Bafta!

| Imstrong explică (pentru valentin75):

Dar trebuie sa opresc eu internetul/reteaua sau se opreste singura?

| valentin75 a răspuns (pentru Imstrong):

Salut! In momentul instalarii sistemului de operare pc-ul este vulnerabil, se recomanda scoaterea retelei pentru a nu te virusa! Bafta!