| xAndraa23 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam prosteasca : Cum gasesc un prieten pe facebook, daca ii stiu doar varsta si prenumele? Mi-a dat un nume, insa nu l-am gasit. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Fata026 a răspuns:

Salut!
Pai ii scrii prenumele acolo si te uiti la poza de profil. Daca nu gasesti intra la " gaseste prieteni" si pe margine in partea stanga poti sa iti alegi cu cine sa aiba prieteni comuni. Daca stii ca are vreun prieten comun cu tine cauta si s-ar putea sa gasesti. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta!