| darielle a întrebat:

Buna,TPU! Am si eu o intrebare. Daca am un calculator care mai are pe partitia C -225 GB, iar pe partitia D - 66 MB, ce spuneti :
Pot sa imi mai creez inca un cont pe Windows? Sau ramane prea putin spatiu pe C si pe D?
P.S: Am doar un cont creat pe Windows.
Funda!
Multumesc anticipat!

O zi buna!

1 răspuns:
| AleGsZ a răspuns:

Dai un reinstall la windows, si cand iti cere sa imparti memoria, bagi prima data 50 GB (51200 KB) si a doua oara restul, apoi iti va cere in ce loc sa bagi windowsul, selectezi cel de 50GB (C-ul).