| Cryss29 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare, daca imi achizitionez un laptop i7 cu o placa GT650M (specific ca doresc sa il folosesc pentru gaming) placa ma poate tine 3 ani la detalii medium-high pentru jocurile noi care o sa apara? multumesc

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

N-am testat pana acum V3, dar am auzit lucruri bune despre ele! Configuratia e ok! Te sfatuiesc sa mergi intr-un showroom sa le vezi! Succes!

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De ce dai atatia bani pe un laptop? Nu mai bine iei un desktop gaming?

| laptopnews a răspuns:

Da, e ok ce ai ales! O sa se descurce bine din punct de vedere al configuratiei. Nu stiu ca structura si rezistenta! Aici depinde de model. Pune un link! happy

| laptopnews a răspuns (pentru Cryss29):

N-am testat pana acum V3, dar am auzit lucruri bune despre ele! Configuratia e ok! Te sfatuiesc sa mergi intr-un showroom sa le vezi! Succes!

| laptopnews a răspuns:

Multumim pentru fundita!

| roormaf12 a răspuns:

Srsdani are dreptate...de ce nu iti iei un PC de banii aia si te tin jocurile 5-6 ani....si da te tine 3 ani laptopul.

Răspuns utilizator avertizat
| LilGh0st a răspuns:

La evolutia jocurilor si a PC-urilor de pana acum, as putea spune ca ar trebui sa te tina, dar nu se stie niciodata cum vor evolua lucrurile in 3 ani. Poate intre timp te saturi de jocuri happy

| Cryss29 explică:

Doresc laptop pentru ca am deja 2 pc