| Akephalos a întrebat:

.De ce cand descarc uneori imi spune la unele programe "mai e o secunda" si nu se mai incarca de acolo. La un joc cand il deschid apare un program "XTrap" si ala se incarca doar 1258 kb din 1263

1 răspuns:
| StropWoW a răspuns:

Salut.Deci XTrap esteun Guard un fel de antivirus pentru jocurile online care ii da afara de pe joc daca au cod(hack). Faza cu ''mai e o secunda'' programul poate cere foarte mult ori ai viteza mica la net.Mai bine descarci jocuri, programe.etc. seara pentru ca dupa-amiaza sunt foarte multi useri pe aceeasi pagina si iti ia din viteza de la net foarte mult. Sper ca te'am ajutat BAFTA!