| RomontiBogdan a întrebat:

Am instalat un plugin (TV online) de la cool.tv,dar atunci cand deschid servere de la Look tv mi se incarca pana la un anumit numar si spune program incarcat si mi se blocheaza.Dar la alte programe cum ar fi HBO imi merge.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Instaleaza Sopcast. Majoritatea site-urilor de tv online il folosesc.
Aaa, si vezi ca sunt optimizate pentru Internet Explorer, din pacate. Nu prea merg pe Mozzila, Chrome etc.

| RomontiBogdan explică (pentru adryang78):

Am Sopcast si VLC dar pe acel plugin vizionez programele deci treaba cu browserele nu e valabila.

| adryang78 a răspuns:

In cazul asta probabil ca serverele respective au probleme cu latimea de banda la streaming. N-ai ce face.