| Anna_Georgy_1998 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Exista site-uri de pe care poti da mesaje gratis in cosmote? Si daca se poate sa pot primi si mesaje inapoi, de exemplu sa am o conversatie cu cineva, sa primesc si mesajele de la aceea persoana? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Cataa_Catalina_1994 a răspuns:

What's Up sau SMS Gratuite Romania ( Google Play )

| alexdanut6978 a răspuns:

Viber, What's App, Facebook, Twitter, etc, le găsesti pe Magazin Play.

| tpufree a răspuns:

Http://music.klubx.ml/trimite_sms.php iti permite doar sa dai mesaje pe orice retea spune-i persoanei el/ea sa iti deie sms pe tel si tu ii dai depe site de mai sus da-mi un raspuns daca tea mers multumesc