| ioannaamr a întrebat:

pentru cunoscatori. Mi-am facut un cont pe Livejasmin si am ales ca metoda de plata, Payoneer. Cardul MasterCard. Toate bune si frumoase, mi s-a spus ca il voi primi in 2 saptamani. Adica, mi s-a acceptat cererea. Intrebarea mea este, unde il voi primi? Caci atunci cand am completat, la adresa nu am specificat decat Strada si codul postal. Nu am scris blocul, numarul apartamentului, scara. Imi puteti spune unde il voi primi? Multumesc! Mentionez ca am scris seria si numarul din buletin. Scuzati categoria, dar am vrut sa vedeti intrebarea mea cat mai repede si sa ma ajutati. FUNDA!

1 răspuns:
| VerdeLila a răspuns:

Nu are unde sa ti-l livreze. Daca ai lasat si un nr de tlf, te vor contacta; sau contacteaza-i tu pe site.