| ioannaamr a întrebat:

pentru cunoscatori. Mi-am facut un cont pe Livejasmin si am ales ca metoda de plata, Payoneer. Cardul MasterCard. Toate bune si frumoase, mi s-a spus ca il voi primi in 2 saptamani. Adica, mi s-a acceptat cererea. Intrebarea mea este, unde il voi primi? Caci atunci cand am completat, la adresa nu am specificat decat Strada si codul postal. Nu am scris blocul, numarul apartamentului, scara. Imi puteti spune unde il voi primi? Multumesc!

3 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

Sanse 0!

| ioannaamr explică (pentru IonutDX):

De ce sanse 0? Am uitat sa mentionez ca am scris si seria si nr din buletin. Daca ar fi sanse 0 sa primesc acest card, atunci de ce mi s-a aprobat cererea?

| IonutDX a răspuns (pentru ioannaamr):

Din punctul lor de vedere ai oferit o adresa completa, insa logic coletul nu poate fi livrat pentru ca adresa e incompleta, exceptii de la regula ar fi in cazul in care te duci la oficiu la cateva zile si te "milogesti" de cei de acolo.

Succes.