| Adnosius a întrebat:

Am si eu o intrebare vreau sa imi curat displat-ul de la monitor si nu stiu cu ce ma puteti ajuta? Guma de sters are vreo solutie?laughing

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alo! Display-iul sau ecranul (nu displat) se curata cu o carpa inmuiata (cand monitorul este stins) si stoarsa bine in solutie speciala pentru asa ceva sau in apa cu otet si o picatura de solutie de vase. Atentie! Nu se porneste monitorul timp de o jumatate de ora daca este cald in casa su 2-3 ore daca este mai racoare.

3 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

Spuma de ras.

| Adnosius explică (pentru Salontanul):

M-am grabit cand am scris, stiu cum se scrie multumesc pentru raspuns!

| Sarcopt a răspuns:

Există kituri pentru curățarea ecranelor