| Mia999 a întrebat:

TPU!
Am si eu o mica >intrebare:":*!
De ce nu-mi poate da de exemplu o persoana care nu o am la prieteni like? Precizez ca am acel "Urmareste" sau "Subscribe". sau cum so fi numind! Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Pai,la pozele tale ai setari adica daca vrei poti sa scrii sa iti vada doar prietenii pozele, prietenii prietenilor tai sau toata lumea

| Mia999 explică (pentru vampir004):

Am doar prieteni, prietenii prietenilor si cam atat. nu am toata lumea :-s.

| vampir004 a răspuns (pentru Mia999):

Aha,pai daca ai si prietenii prietenilor pai iti pot da like dar daca ai doar prieteni iti pot da doar prietenii like-uri

| Mia999 explică (pentru vampir004):

Ca sa fiu mai explicita, particip la un concurs... si am dat linkul cu poza mea de profil unor persoane care nu le am la prieteni si chiar daca am "prieteni" sau prietenii prietenilor nu merge sa dea, ii zice ca link-ul e invalid!