| djx a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica problema cu receptorul Focus Sat:
-am cautat frecventa noua a PROTV-ului si din greseala am sters satelitul din lista, l-am bagat din nou si am bagat si frecventele.
-dar nu stiu din ce motiv lista de canale imi apare numerotata de la 1000 in loc de 1, ce pot face sa le scriu ca la inceput?

2 răspunsuri:
| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Dai pe butonu verde de pe telecomanda..si la fiecare categorie bifezi TOATE si isi revine

| djx explică (pentru AllForOneAndOneForAll):

Am incercat si asata dar nu merge doarece eu nu am sters doar canalele ci si sateluitu cu totu. VREU UN INSTALATOR DE PRIN JUDETU CALARASI PE AICI?