| AnAndrey1994 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o mica problema...de ieri nu mai imi merge idul de messenger! Scrie in felul urmator:"We can't sign you in to Yahoo Messenger. There might be a problem with you Internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet. Click Troubleshoot to begin a seies of tests to try to diagnose the connection problem."
Am reinstalat messenger si tot nu merge si am crezut ca cineva mi-a blocat id`ul dar nu ca de curiozitate mi-am blocat un id si peste 6 ore a mers din nou.Nu stiu dc nu imi merge idul si am incercat cu un alt id si ala merge. ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| mihaamihaa98 a răspuns:

Stiuuu care e problema vezi ca ceasul de la calculator nu ese setat corect. Am avut aceeasi problema! Funda :*?

| AnAndrey1994 explică (pentru mihaamihaa98):

E setat corect oare sa-l setez prost si pe urma sa-l setez corect?

| AnAndrey1994 explică (pentru mihaamihaa98):

Pai e setat corect ca pe id celalalt ma lasa sa intru. oare sa-l setez prost si pe urma sa-l pun normal?

4 răspunsuri:
| christianlaroka a răspuns:

Si eu mai patesc acest lucru. Probabil ai prins un bug la logare. Eu nu intru pe id o zi iar apoi imi merge, sau poti scana calculatorul. Se mai intampla cand intri de pe telefon.

| mihaamihaa98 a răspuns:

Nu stiu...Dar eu asa am patit da fa cum zici tuu...