| RiPpEr_3763 a întrebat:

Nu imi merge yahoo messenger de ceva timp imi da eroarea We can't sign you in to Yahoo Messenger. There might be a problem with you Internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet. Click Troubleshoot to begin a seies of tests to try to diagnose the connection problem...l-am reinstalat am dat si pe conexiune proxy si tot nu merge...ce pot sa fac
Dau Funda! ...scz de categorie.

Răspuns Câştigător
| Techno4Ever a răspuns:

Verifica daca este ora setata cum trebuie exemplu:
La tine este : 6:23 AM 2 Ianuarie 2002.
Nu va functiona, deoarece folosesti un proxy. Acel proxy, crede ca ai un atac asupra PC-ului daca nu este ora exacta, ca pe net.
Verifica la ceas sa fie exact ora de pe net.

9 răspunsuri:
| RiPpEr_3763 explică:

Nu am nici un virus si nu am nici probleme cu netu (folosesc RDS)

| RiPpEr_3763 explică:

Am zis scuze de categoriecwinking

| RiPpEr_3763 explică:

Mersi mult Techno4Ever asta era problema aveam calendaru dat inapoi pentru ca imi expira antivirusu mersi mult frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este afacerea in postarea ta? La Afacere & Financiar?

| eaglewatch01 a răspuns:

Ce retea de net ai? Daca esti pe NextGen, mai ai si surprize de felul acesta.

| RayM3 a răspuns:

Mersi frate big grinD

| OnïkPïsoï a răspuns:

Eu cred ca poate ai un virus sau depinde k fel de internet folosesti...

| RiPpEr_3763 explică (pentru OnïkPïsoï):

Folosesc RDS si nu am nici un virus ca i-am dat scanare

| Cosminpp a răspuns:

Salut TPU. Nu imi merge yahoo messenger