| Ionut_Baciu_1980 a întrebat:

Nu imi merge Messul de ceva timp. Zice: "We can't sign you in to Yahoo Messenger. There might be a problem with you Internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet. Click Troubleshoot to begin a seies of tests to try to diagnose the connection problem."Iar daca intru din yahoo mail imi cere raspunsul la intrebarile secrete. pun raspunsul corect si tot nu-mi da voie, zice ca e gresit.Adresa o aveam de 5 ani, si de vreo luna ma necajeste
Dar daca incerc cu alta adresa merge.

6 răspunsuri:
| bula2014 a răspuns:

"Click Troubleshoot" esti sigur ca nu ai incurcat parola cu alata?

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Ti blocat id si trebuie sa trimit cere de restaurare la yahoo de pe net

| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat asa..De la un timp se blocheaza si iti cere itrebarile alea. Daca nu te lasa sa intri inseamna ca raspunsurile la intrebari sunt gresite.Trebuie sa astepti putin timp si se deblocheaza singur...Eu asa am facut si sper ca te-am ajutat. :-):-):-):-)

| Plesa_Alexandru_1998 a răspuns:

Schimba parola happy

| Cristian169 a răspuns:

Salut! Si eu am avut aceeasi problema, insa nu mi-am schimbat Id-ul ci doar am asteptat(vreo 2 saptamani).
Cu alt id merge, deci problema este la Id-ul tau... Ori astepti pana isi revine (poate dura 3 luni), ori iti faci alt ID aici : https://edit.europe.yahoo.com/registration?_intl=za

Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda!?!? big grin

| Ionut_Baciu_1980 explică:

Probabil e blocat.Am alt id provizoriu acum, dar mie imi trebuie id-ul ala sa intru in mail
Poate e gresit raspunsul la intrebarea secreta, desi nu cred, dar id-ul si parola sunt corecte, dealtfel nici nu-mi spune ca nu sunt corecte...nu pot sa-mi dau seama
nu se poate sa fi fost kackuit? aveam in arhiva niste convorbiri, persoana cu care vorbisem ar fi facut orice sa nu mai am arhiva...
Ca sa astept sa-si revina el singur...n-am nici o baza, banuiesc ca o sa-l anuleze de tot daca nu mai e activ