| Priiincesss95 a întrebat:

am si eu o mica problema pe care nu o inteleg.
Deci am doua id-uri si dintr-odata pe celalalt id au aparut id-urile de pe celalalt id in address book fara sa le apara sa imi dea add ca si cum le-am avut in lista dar le-am sters.
Din ce cauza?
Si acest lucru s-ar putea intampla si celorlalte persoane? Sa le apara lista mea in address book?

1 răspuns:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Singura explicatie la care ma pot gandi e ca ti-ai trecut primul ID in sectiunea de "alternative email" sau asa ceva, cand ti l-ai creat pe al doilea. Poate ai dat click undeva unde scrie "import contact list", si asa ti s-au adaugat toti. Cam asta e tot, sper ca te-am ajutat.