| Florinel_Tudor_1994 a întrebat:

Am si eu o problema.
Am descarcat varinatele de bac pentru disciplina matematica dar am observat ca fiecare subiect (o varianta contine 3 subiecte)
intr-un singu fisier pdf.
Eu dores sa printez toate variantele, cu conditia ca fiecare sa fie pe o singura foaie si nu impartita pe 3 foi
Aveti idei? Am incercat Nitro Pdf optiunea combine dar tot ce face este sa imi alature paginile, nu sa imi puna cele trei subiecte pe o singura pagina.

1 răspuns:
| Grigorasbogdan a răspuns:

Incearca sa selectezi ceea ce vrei sa printezi, si pune daca merge intr-o pag word, daca nu selectezi ceea ce iti doresti si dai print. daca nu intra pe la setari si incearca sa le bagi fiecare pe o pag. Succes!