| Raluca2814994 a întrebat:

am si eu o problema, cand aprind calculatorul apare un program YourFile Downloader, as vrea sa scap de aceasta problema, totusi nu apare la programe ca sa il pot dezinstala.
Cum pot scapa de aceasta problema?
Nu imi spuneti sa reinstalez windouwsul!
Sa raspunda numai cine se pricepe, !

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna

Vezi in start-up poate apare pe-acolo si-l dezctivezi.
Daca nu, Scan antivirus+ scan Malwarebytes.
Daca tot nu reusesti teamviewer si te scap eu in 5 min.
Bafta

| grab a răspuns:

Incearca sa il scoti din startup.
intra la Start->Run-> scrii acolo "msconfig" fara ghilimele si cauti un tab "Startup" dai deselect si apoi iti cere un reset. ar trebui sa nu il mai incarce automat. chiar daca nu iti apare in lista de programe instalate, cauta-l manual prin Program Files si sterge-i directorul dintr-un safe mode eventual.
succes!

| Moddi a răspuns:

Start-Panou de control-Programe - Programe si caracteristici si gasesti acolo programul si ii dai remove!