| deM0 a întrebat:

ajutati-ma! ...nu stiu ce are dar nu mai pot dezinstala nici un program din pc straight face... mereu cand incerc sa dezinstalez scrie
"c:\Users\...\Appdata\Local\Temp\unis000.dat does not exist.Cannon unistall." straight face
si problema e ca mereu cand stinga si re aprind pc-u..trebe mereu sa reinstalez iar unele programe ca nu intra in ele straight face

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezinstalarea unui program există mai multe posibilităţi: 1.Start/All Programs/programul respectiv şi Uninstall (dacă are această opţiune).
2.Start/Control Panel/Add or remove Programs/programul respectiv şi dai Remove.
3.My Computer/Local Disk(Chappy/Program Files, clic dreapta pe programul respectiv şi Delete.
4.Foloseşti un program de dezinstalare, gen Revo uninstaller.
5. Dacă nu-ţi reuşeşte cu nici una din cele 4 variante descarcă şi instalează un program numit Unlocker, acesta reuşeşte să dezinstaleze şi programele mai „recalcitrante". Succes şi numai bine!

| deM0 explică (pentru Ioandelasal):

Pai...frate programu ala Unlocker nu face decat sa stearga programu... dar el va ramane mereu in lista cu add/remove straight face

| Ioandelasal a răspuns (pentru deM0):

Daca un program este sters, n-are cum sa ramana in lista de programe.

| danyelo2000 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar trebuie resetat windousu alta modalitate nu este FUNDA?