| bya14 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cand vreau sa deschind Yahoo! Messenger scriu id parola tot si cand dau enter dispare. De ce? Si ce pot face? Ps scuzati categoria este urgent; o3

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Sunt 3 probleme acum depinde care dintre ele.Ori ai o problema cu programul yahoo messenger si in cazul asta iti instalezi altul, ori ai problema cu windows-ul si trebuie sa ti-l schimbi, ori conexiunea la internet este slaba.

| bya14 explică (pentru Keith):

1.Am facut asta deja nu este 2. O sa'l iau in calcul 3. E singura explicatie logica de moment ..Multumesc mult :*

1 răspuns: