| bya14 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cand vreau sa deschind Yahoo! Messenger scriu id parola tot si cand dau enter disparestraight face. De ce? Si ce pot face?

Răspuns Câştigător
| uNNN1k0lL a răspuns:

Buna! Incearcă să schimbi parola la mess sau poate este vreo problema de la internet, dacă nu merge nici după atunci ia-ti alt Yahoo!
Sper ca te-am ajutat! Succes!

| bya14 explică (pentru uNNN1k0lL):

Am incercat cu 3 id diferite si de la internet nu as' prea crede. Multumesc pentru ajutor:*

| uNNN1k0lL a răspuns (pentru bya14):

Atunci imi pare rău.

6 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l pe asta: http://messenger.yahoo.com/download/
Sper ca te-am ajutat!

| bya14 explică (pentru YoBuDy):

Am incercat deja dar nimicstraight face totusi multumesc :*

| radupopa a răspuns:

Pai scrie-le si dai enter si incearca sa deschizi iar. Daca dispare inseamna ca nu ai fi schimbat formula mess-ului la timp.

| pcsick a răspuns:

1. verifica daca ai ora si data setata corect.
2. dez/intaleaza messengerul si intaleaza doar o versiune oficiala.
cele pe care le gasesti pe gugal pot fi fake-uri...bagi id si pass si le trimite la un server, astfel risti sa ramai fara cont. succes