| B3bytzaa a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema cu compul.Cand il deschid se aude un sunet ciudat din unitate si imi apare o imagine neagra unde scrie mai multe chestii printre care si "Start windows normally". Stiti cumva ce are si ce ar trebui sa ii fac? sad

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Incearca cu start windows normaly. daca nu poti din mai multe incercari sa pornesti pc-ul, deci nu ai acces la windows, instaleaza-l din nou. daca reusesti sa il pornesti, trimite-mi un raspuns sa te ajut sa il cureti si sa il defragmentezi!

| B3bytzaa explică (pentru florin1979):

Deocamdata nu imi mai face asa...mersi mult pentru ajutor oricumbig grin

6 răspunsuri:
| B3bytzaa explică:

Frate fa-ti reclama in alta parte...tu nu vezi intrebarea pe care am pus-o? nu va mai bagati de aiurea in seama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare asa e din cauza ca discul c e prea plin. Downloadeaza-ti un prog de defragmentat (eu folosesc tuneup utilities 2011) si pana atunci cand il deschizi dai enterwinking! succes! Funda?

| DreamBubbles a răspuns:

Mi se pare ca asta apare cand inchizi calculatorul de la buton sau ceva de genu si nu inchizi celelalte programe care sunt deschise. Atunci cand iti apare asa ceva trebuie sa dai enter. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| ciprian110988 a răspuns:

Sa nu fie de la placa video sau windows...incearca sa i dai "Start windows normally". daca nu merge...
install windows...

| B3bytzaa explică (pentru ciprian110988):

Ba da merge cand ii dau start window normally...dar daca il inchid si iar il deschid iar se aude acel sunet...la asta ma gandeam si eu sa reinstalez windowshappy