| Scarlett011243 a întrebat:

cand vreau sa intru pe facebook imi arata asa: (am mozila firefox)

www.facebook.com folosește un certificat de securitate incorect.

Certificatul nu provine de la o sursă de încredere.
Certificatul este valid numai pentru următoarele nume:
www.facebook.com, facebook.com
Certificatul nu va fi valabil decât din 17.11.2011 02:00. Data și ora curentă acum: 13.02.2009 13:05.

Pagina pe care încercați să o vedeți nu poate fi afișată pentru că nu s-a putut verifica autenticitatea datelor primite.
Vă rugăm să luați legătura cu proprietarii saitului și să-i informați despre această problemă. Ca o alternativă, puteți folos comanda aflată în meniul „Ajutor" pentru a raporta un sait defect.
FUNDA!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

REZOLVARE ->>> schimba data si ora la pc ->sunt in urma! Si apoi da un restart si intra pe facebook.
Bafta!

| annkaa a răspuns:

Incearca sa intri pe facebook cu internet explorerhappy