| Nechita98 a întrebat:

Nu imi merge Facebook-ul nici youtube-ul imi zice Conexiunea sigura a esuat
A apărut o eroare în timpul conectării la ro-ro.facebook.com. SSL a primit o înregistrare care depășește lungimea maximă permisă. (Codul erorii: ssl_error_rx_record_too_long)

Pagina pe care încercați să o vedeți nu poate fi afișată pentru că nu s-a putut verifica autenticitatea datelor primite.
Vă rugăm să luați legătura cu proprietarii saitului și să-i informați despre această problemă. Ca o alternativă, puteți folos comanda aflată în meniul „Ajutor" pentru a raporta un sait defect. Nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E o eroare temporară de la serverul site-ului, cauzată de upgrade-ul la serverele de Ssl, care se știe că sunt ținta atacurilor informatice, și cum cei de la Facebook pupa în dos Microsoft-ul au serverele de Windows=> nesigure, mult de munca pe ele, și instabile, dar asta e treaba lor nu a noastră a useri.Deci așteaptă până mâine.Succes

| Nechita98 explică (pentru DeyCj):

Gata acum imi merge totul happy

| Husicel a răspuns:

Stai liniștit și eu am avut această problemă aseară, dar acum dimineață s-a rezolvat

| girada79 a răspuns:

Am aceeasi problema cu fecebook dar nu revine si n-am virus.