| anonim_4396 a întrebat:

Nu merge site-ul yahoo. intru pe yahoo.com imi apare pagina iar cand dau sa sign in sau yahoo mail nu apare nimic deci ramane in continuare pagina.va rog daca stiti vreo solutie in a putea intra pe mail sau sa mearga site-ul yahoo.com va rag spuneti-mi.(nici messengerul nu merge, problema? imi spune ca nu merge pagina yahoo.com, va rog ajutati-ma!)
Multumesc!

3 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Incearca sa intri cu alt browser.

| iri a răspuns:

Si eu am aceeasi problema la yahoo.com: dupa ce intru pe site si vad ca nu merge, adica nu imi intra la mail-uri, ies de pe site, dupa care intru din nou si merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca