| InnocentKidd9 a întrebat:

Am si eu o problema cu webul de la laptop.Nu imi mai merge de la un timp..si nu stiu ce sa fac...am auzit ca trebuie un driver si eu nu am.Va rog ajutati-ma.Multumesc. Fundaa

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Scrie pe google Driver laptop ''Acer 1234 series'' webcam, sau intra pe site-ul producatorului si cauta-l acolo. Bft

| K0sti a răspuns (pentru Jipa95):

Pai de unde stii tu ca are Acer? Sau crezi ca driverele sunt universale!

| Jipa95 a răspuns (pentru K0sti):

Nu vezi ca am scris intre ghilimele? Am dat un exemplu.

| K0sti a răspuns (pentru Jipa95):

Da, numai ca pentru cineva care nu stie l-ai trimis dupa cai verzi pe pereti, cu exemplul ala!