| Anisoara79 a întrebat:

Salut.Cine stie sa ma ajute? Am instalat un windows care trebuie sa-l activez sau sa-l reinstalez la 30 de zile.Am auzit ca este un program cu care se poate asta dar nu stiu mai mult.va rog ajutati-ma.multumesc

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Windows Xp Pro versiune 2003 bănuiesc sau pe 64 de biţi, media center? că nu mai aste rebe activate. Păi da sunt mai multe soluţii mai puţîn ortodoxe, depinde de sistemul de operare ales de tine.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Depinde ce windowshappy
Si da exista acel program
Orcum eu mi-am bagat si licenta big grin
Am gasit si la cateva programe licenta de altfel happy
Si antivirusul
xD etc

Orcum poti cauta pe googlehappy

| Anisoara79 explică:

Nu, e windows xp profesional.

| Freshtoxick a răspuns:

E vorba de windows 7 cu licenta din cate inteleg...mai multa lume se chinuie cu asta dar exista un program care ajuta la problema asta:D
RemoveWat se numeste si il iei de aici http://www.filestube.com/5ebe9aad936bcbb003e9,g/remove-wat-v2-0.html
tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe WORK si ti se va restarta calc dupa care ai scapt de problema:)