| xAbb a întrebat:

Am si eu o problema cu Yahoo. Dupa o mare prostie facuta, am sters toate id-urile din lista si nu ma lasa sa le adaug din nou. Da o eroare. straight face Am facut doua id-uri noi si am acelasi rezultat, dupa 5-6 contacte adaugate imi da eroare. Ce sa fac?

Funda.

5 răspunsuri:
| TheBrainiac a răspuns:

Dezinstaleaza si reinstaleaza Messengerul.

| ByTyger1 a răspuns:

Intra pe mess si dai la addres book si le gasesti pe toate, dai clic pe ele si vezi ca undeva screie add user dai acolo si iti apare funda te rog

| xAbb explică (pentru ByTyger1):

Nu sunt acolo, s-au sters de tot. Restul contactelor de la id-ul nou intra in adress book, insa nu imi permite sa le adaug, da eroarea din nou.

| ByTyger1 a răspuns:

Dai la la mesenger preference ignor lis apoi dai pe un id si dai remuve nu add remuv tine minte si apoi adaugale

| xAbb explică (pentru ByTyger1):

Nu sunt la ignore. Multumesc, am rezolvat oarecum. :*