| Marius_5815 a întrebat:

Buna am o mare problema. Mi sau sters toate id-urile din lista de mess, din 100 contacte am ramas cu 3. Mam gandit ca cineva mi-a spart parola. Mi-am facut alt id de mess iar dupa 4 zile mi sau sters din nou si din acest id. Spuneti-mi va rog ce poate fii. e un virus? Sa reinstalez windowsul?

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Poate sa fie un keylogger in calculator(si atacatorul vede tot ce scrii). Scaneaza cu Malwarebytes free daca nu vrei sa reinstalezi windowsu.