| Cede a întrebat:

Buna Tpu.Am si eu o problema la un calculator, aceasta consta in faptul cand intru pe facebook imi da numele la profil, notificari mesaje, pagini, cauta, dar nu imi apare nici o imagine si totul e scris cu albastru si una sub alta. Stiti vreo solutie, am restartat windows pe calculatorul respectiv, am incercat alte cateva browsere insa aceeasi problema.

1 răspuns:
| Skynettt a răspuns:

Aa uitate la data si la ora pe care o are pc-u tau daca nu efixata de asta nu iti apare si seteazo corect sau daca nu e asta inseamna ca ai sters cooki-urile... oricum incerca