| denisaelena24 a întrebat:

Buna,TPU! Am si eu o problema legata de facebook. Ma chinui de cateva zile sa imbin doua pagini cu acelasi nume si imi da o eroare zicand asa "S-a produs o eroare în timpul îmbinării paginilor. Este posibil să fi încercat să îmbini prea multe pagini.". Prima pagina are 339 like-uri si a doua are 99. HELP! Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| GheorghitaEmanuel1422 a răspuns:

Am patit si eu la fel. Problema e numele comune ale paginilor, dar exista si alta varianta. Incearca asa si spune-mi daca a mers sau nu.

| denisaelena24 explică (pentru GheorghitaEmanuel1422):

Si ce trebuie sa fac? Cum adica e problema numelor comune ale paginilor? o.O Au exact acelasi nume. E identic