| Larisssaa a întrebat:

Hey! Am o problema sad! Am o pagina pe facebook Adolescenti; x... Am 465 de like-uri dar nimeni nu activiaza pe ea imi spuneti cum sa strang mai multe like-uri si sa activeze mai mult fani pagini...
de ex. : Pun o poza si primesc un like peste cateva zile...

Răspuns Câştigător
| Tanislav_Miruna_1990 a răspuns:

PAI,eu iti propun sa-ti faci publicitate pe alte pagini cu f. multi vizitatori.De exemplu la pozele respectivei pagini sa pui un anunt ca cine vrea sa dea like la pag ta etc.Dar,in privinta sa activeze mai multi fani,poti sa faci concursuri(sa editeze fanii pozele),sau sa scrii chiar tu o poveste,sa pui poze cu doua chestii diferite si noi o sa trebuiasca sa alegem ceea ce ne place,sa iti spui pararea ta despre o poza sau despre o vedeta si sa o ceri si pe cea a fanilor,sa pui poze ale fanilor si sa rogi alta lume sau tot fanii tai sa dea o nota respectivei sau respectivului fan, sa ceri pareri despre diferite poze, sa faci dif. concursuri ca si cea mai buna poezie, melodie etc.(daca vrei cu chestii reale).As vrea sa-ti mai spun o chestie destul de tare pe care ai putea sa o faci:de exemplu pui o poza cu impartita in doua, o parte roz(de ex.)si o parte galbena, iar pe cea roz sa scrie 1si cea galbena 2. Tu pui o intrebare Ce rochie de mireasa vei purta? Ce adidasi iti plac cel mai mult?(de ex.)si fanii sa raspunda de ex 2 si tu dupa aceia trebuie sa pui in locul culorii roz si galbene 2 rochii de mireasa sau in cazul de mai sus doua perechi de adidasi diferiti. Dupa care fanii se vor uita la poza si vor fi uluiti de ce au ales. Sper ca ai inteles si ca te-am ajutat.Te rog sa-mi spui si mie pagina ta, ca sa-ti dau like si sa rog si alti prieteni sa-ti dea. Funda?

| Larisssaa explică (pentru Tanislav_Miruna_1990):

Multumesc pentru sfaturi! :* Ai zis sa fac o poza cu o parte galbena si una roz da stiu cum se fac acele poze dar nu stiu cum sa numesc albumul in care sa bag acele poze sad Pagina mea se numeste : Adolescentii; x (poza de profil ese cu un baiat si o fata )

| Larisssaa explică (pentru Tanislav_Miruna_1990):

Ai zis sa fac o pozo cu o parte roz si una calbena... am vrut sa fac astfel de poze doar ca nu am stiut cum sa numesc albumul sad poti sa imi dai o idde? Pagina se numeste : Adolescentii; x (are o poza cu o fat si un baiat) mersii pentru raspuns

3 răspunsuri:
| Tanislav_Miruna_1990 a răspuns:

Pai...nush..nu trebuie neaparat sa numesti albumul.nush..timp liber. distractie nu stiu nu mai am idei