| StefaniaJess a întrebat:

Buna TPU... am si eu o problema. Mi se aude un bazait la laptop decate ori pornesc muzica si chiar cand primesc un mesaj. Dar nu e de la difuzor, ca si in casti se aude la fel. De la ce poate fi? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Sistemul de operare, driverii, sau placa de baza defecta.
Prima oara dezistaleaza-ti drierii audio, dupa care instaleaza-i din nou. Daca tot ai bazaitul acela, singura optiune ramasa este sa reinstalezi windows-ul.
Chiar si asa dupa toate astea tot se aude acel bazait, du-te cu laptopul in service.

Bft! happy

| StefaniaJess explică (pentru Jipa95):

Si cum ii dezinstalez?

| ionut258 a răspuns (pentru StefaniaJess):

Te duci la start, scrii "Device Manager", dupa ce se deschide dai la sound, dai click pe high definition audio sau ce ai acolo, dupa care dai pe tab-ul "Driver" acolo iti apare un butons a dezinstalezi driverul.

| StefaniaJess explică (pentru ionut258):

Ok. multumesc. :*