| tmsteodor a întrebat:

Buna TPU am si eu pc p4 cu 2gb rami si as vrea sa stiu cati rami mia consumat toate programele dar nu stiu cum sa aflu! care ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Alexandrumrz a răspuns:

Apasa ctrl+alt+delete si o sa apara windows task manager selecteaza tabul performance si acolo o sa vezi totul. sau cu tune up utilites. Funda?

| tmsteodor explică (pentru Alexandrumrz):

Da imi apare mai multe tabele care din ele e cel cu rami? am un tabel unde sc totals, unu sc physical memory, celalat sc commit charge(k), si ultimul sc kernel memory (k)! care din ele e cu rami?

2 răspunsuri:
| raveny a răspuns:

Ctrl+alt+delete si dai pe performance si jos iti apare un tabel fundahappy